Na ME vo vodnom slalome 8. Grigar v K1, 9. Škantárovci v C2

Tacen 3. júna (TASR) - Na ME slalomárov na divokej vode v slovinskom Tacene aj po sobotňajších troch finálových disciplínach v individuálnych pretekoch majú v kolónke medailí Slováci nulu. Najviac sa čakalo od olympijských víťazov z Ria deblistov Ladislava a Petra Škantárovcov, no skončili až na 9. mieste. S dvoma nedovolenými atakmi na bránkach sedem a šestnásť stratili na zlatých Francúzov Picca - Bisa 3,88 sekundy, takže si každý zrátal, že pri čistej jazde mohli byť zlatí. Strieborní skončili Poliaci A. a F. Brzezinskí (+0,87) a tretí Česi Kašpar - Šindler (+0,98).

V prvom sobotňajšom finále vládli Poliaci s dvojicou kajakárov Mateuszom Polaczykom a Dariuszom Popielom (+0,57), tretí skončil Čech Jiří Prskavec (+0,97). Z dvojice slovenských kajakárov bo finále bol lepší na 8. mieste Jakub Grigar ((+3,43), 10. skončil Andrej Málek (+3,76). 
      © 2013 - 2021, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X