Vstupenky Pjongčang 2018

XXIII. zimné olympijské hry v Pjongčangu sa uskutočnia v termíne 9. – 25. februára 2018, ale súťaže v curlingu a v skokoch na lyžiach sa začnú už 8. februára. Po prvý raz v histórii ZOH sa teda stane to, čo je už dávnejšie zvykom na letných hrách olympiády – že súťažiť sa začne ešte pred slávnostným otvorením. Kórejská republika bude ZOH hostiť premiérovo, ale v hlavnom meste krajiny Soule sa konali OH 1988. V Ázii sa ZOH budú konať tretíkrát, predtým ich dvakrát hostili v Japonsku: v Sappore v roku 1972 a v Nagane v roku 1998. A do Ázie sa vrátia zase hneď po Pjongčangu, pretože ZOH 2022 budú v čínskom Pekingu.

Slovenská olympijská marketingová, a.s. Vám ponúka možnosť kúpy vstupeniek na ZOH v Pjongčangu. V prípade záujmu o kúpu indivduálnych vstupeniek alebo pobytového balíčka (vstupenky na športoviská + hotel) prosím kontaktujte SOM a.s.

 

 

Zoznam dostupných vstupeniek na stiahnutie

PyeongChang 2018 Zmluvné podmienky - aktualizované

ZOZNAM AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV 


Kontakt pre záujemcov: office@olympic.sk

Najväčší záujem o vstupenky sa predpokladá na zápasy slovenskej reprezentácie v ľadovom hokeji. Ceny lístkov na jednotlivé športy sa pohybujú v rozmedzí od 20 do 780 eur. Ako zvyčajne sú najdrahšeie lístky na otvárací a záverečný ceremoniál. Cenové rozpätie je od 550 do 1300 eur. Vstupenky sú rozdelené do štyroch kvalitatívnych kategórií A, B, C a D.

Medzinárodný olympijský výbor a Organizačný výbor olympijských hier Pjongčang schválil za oficiálneho autorizovaného predajcu vstupeniek a pobytových zájazdov pre Slovenskú republiku spoločnosť Slovenská olympijská marketingová a.s.


Dôležité upozornenie:

Slovenský olympijský výbor ani Slovenská olympijská marketingová a.s. nezodpovedajú za vstupenky zakúpené mimo Slovenskej republiky ani od iných predajcov okrem autorizovaného predajcu.

Autor: SOM, a.s.

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X