PODCAST: "Petra Vlhová má ešte neskutočné rezervy"

Bratislava 21. marca (SOŠV) - Petra Vlhová má za sebou skvelú sezónu, najúspešnejšiu v histórii slovenského lyžovania. Titulný výrok z úst jej brata Borisa vyvoláva nádej, že by výkony čerstvej majsterky sveta v obrovskom slalome mohli byť v blízkej budúcnosti dokonca ešte lepšie. Z nového podcastu sa dozviete aj to, prečo Vlhovci preferujú Livia Magoniho pred slovenskými trénermi a ďalšie zaujímavosti zo zákulisia tímu.

 

OLYMPIJSKÝ PODCAST POČÚVAJTE ZADARMO NA: 

    

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvobezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiežna Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Autor: Ján Šiller

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X